Як знищити лікаря

03.06.2021

Чи легко можна знищити людину в Україні, особливо лікаря?

„Когда я думал, что достиг дна, снизу постучали.“ — Станислав Ежи Лец

До голови профспілки за допомогою звернулася молода жінка.

Події, які зараз відбуваються у КНП СОР ОДКЛ (лікарні), демонструють безправність робітника перед свавіллям керівництва. За ними спостерігають більше 600 співробітників лікарні та керівники інших установ, ніби перевіряючи межу терпіння людини…

Історія досить проста. Атрощенко О.В., Лікар-неонатолог, працює в лікарні вже 22 роки, має вищу категорію, великий досвід роботи з недоношеними новонародженими та в відділенні реанімації. Спокійна, розумна, думаюча, уважна до хворих, конфліктів з батьками дітей, з колегами та суперечок за 22 роки роботи не було.

Першого березня керівництво лікарні видає наказ та згідно нього проводить реорганізацію двох стаціонарних відділень в одне та призначає нову завідувачку відділенням, Юсюк Л.А.. Новопризначена теж працює стільки років, дуже амбітна, метою життя якої є кар’єра. Л.А. вирішила скорити всіх працівників ново приєднаного відділення. Для того, щоб показати співробітникам свої можливості та приклад того, що може бути з непокірними, вона вибрала собі жертву. Нею стала Атрощенко Олена Володимирівна (О.В.).

01.03.2021 Всі робітники за вказівкою керівництва двох старих відділень пишуть заяви на перевод у новостворене відділення. Через два дні О.В. дізналася, що в неї зміняться умови праці (замість 1,0 ставки стаціонару з’явиться 0,5ставки виїзної бригади). Вона звертається за роз’ясненням до керівництва лікарні. У відповідь на звернення, отримує лист, що її ОДНУ залишають у ліквідованому відділенні та рекомендують у письмової відповіді, « продовжуйте працювати, для вас нічого не змінилося». Таким чином, відділення змінило назву, але один лікар залишається в старому відділенні, окремо табелюється відділом кадрів. Таке собі відділення з однієї людини. Але це була б не Юсюк Л.А., якщо все було б так просто. З цього моменту березень, квітень, травень – лікарю не дають лікувати дітей (завідувачка розподіляє дітей серед лікарів, оминаючи лікаря Атрощенко). Всі лікарі отримують хворих, а Атрощенко ні. Ви скажете, що потрібно було звернутися до керівника лікарні? Зверталася, написала більше 20 звернень.. Тобто ситуація була під контролем медичного директора та директора лікарні, під їх підтримкою та згодою Юсюк продовжувала свої дії. Така собі ОПГ.

І ось настав той день, коли 01.07.2021 неонатолог Атрощенко отримала повідомлення, що з 03.08.2021 їй змінять умови праці, а саме – залишають 0,25 ставки лікаря-неонатолога (з графіком роботи з 8.00 по 9.30 щоденно 5 разів на тиждень). І якщо вона не погодиться, то її звільнять.

Тепер, шановні співробітники лікарні, ви всі знаєте чим може закінчитися і ваша кар’єра у лікарні, якщо хтось із керівництва поставить собі за мету звільнити лікарню від вас.

Мені здається, що якщо людина, особливо лікар, може робити таке з колегою, принижувати його професійну гідність, відкрито гнобити та знищувати людину, вона не може бути керівником. Додам, що Юсюк Л.А. –голова незалежної профспілки Єдність (створена в квітні 2020 року у лікарні)..

Це велика проблема нашої держави та медицини, відсутність честі у людей, яких призначили керувати лікарнею. Бо вони оточують себе та призначають керівниками таких самих як вони.